Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Seotech sosyal medya hesap yönetimi ile kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetimini devralıyoruz. Günlük düzenli paylaşımlar ile kurumsal hesaplarınızın sosyal medyada aktif olmasını ve bu sayede daha fazla potansiyel müşterinin size ulaşmasını sağlıyoruz. Hesap yönetimi hizmetlerimiz sayesinde sosyal medya hesapları üzeriden sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Aynı zamanda yapılan yorumlara ve direkt mesajlara anlık olarak cevap vererek marka itibarını da üst seviyelere çıkartıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı uzmanlara devretmek istiyorsanız Seotech Sosyal Medya Ajansı, marka itibarını ve tüm dijital pazarlama stratejilerini göz önünde bulundurarak kurumsal sosyal medya hesaplarını yönetmektedir. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

7/24 Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızın 7/24 güncel kalmasını size her ana ulaşmak isteyen müşterilerinize geri dönüş yapılmasını sağlıyoruz.

İçerik Üretimi

Sosyal medya hesaplarınızın güncel kalması için düzenli olarak içerik üretimi gerçekleştirerek paylaşımlarda bulunuyoruz.

Sosyal Medya Uzmanları

Sosyal medya uzmanlarımız hesaplarınız için yapılması gereken optimizasyonların takibini yürütür.

Ziyaretçi Arttırımı

Paylaşımları ve stratejileri sosyal medyadan sitenize ziyaretçi çekebilecek şekilde optimize ediyoruz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Seotech sosyal medya hesap yönetim hizmetleri sayesinde tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlar. Her sosyal medya platformu için farklı yaklaşımlar sergiliyoruz. Bu sayede kitlelerin dilinden konuşarak müşterileriniz yakınlaşmasını sağlıyoruz. Sosyal medya yönetiminde iletişim oldukça önemlidir. Seotech sosyal medya hesap yönetimi ekibi sizi tüm gelişmelerden haberdar edecek ve düzenli olarak raporlar sunacaktır. Hesap yönetim hizmetlerimiz tüm sosyal medya hesapları için geçerlidir. İstendiği taktirde sosyal medya reklamları da vermekteyiz. Sosyal medya reklam ajansının sunduğu reklam hizmetlerine göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Sosyal Medya Hesaplarınızı Uzmanlara Devretmenin Vakti Geldi

Seotech dijital pazarlama uzmanları tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlayarak daima dijital ortamda güncel kalmanızı ve markanızın görünür olmasını sağlar.

Sadık Müşteriler İçin Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın geleceği müşterilerinizin sadakatine bağlıdır. Daha fazla sadık müşteriye sahip olmak için kurumsal hesaplarınızın sosyal medyada aktif olması ve müşterilerinizden gelen mesajların hızlı bir şekilde cevaplanması gerekmektedir. Marka ile bütünleşmiş müşterilere ulaşmak için atılacak en önemli adım, sosyal medyada müşterilerinizi anlayabilmek ile başlar. Dolayısıyla hesap yönetiminde müşterileri odaklı yaklaşımlar sergilemek önemlidir. Seotech sosyal medya uzmanları hesaplarınızın yönetimini sağlarken marka değerini arttırma ve sadık müşterilere ulaşma misyonunu üstlenmektedir.

Sosyal Medyada Nasıl Görünüyorsunuz?

Sosyal medya gücünüzü katlamak ister misiniz? Firmanızın daha fazla görünür olmasını sağlamak ve sosyal medya gücünüzü ölçmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Hesap yönetimi ile Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin gibi tüm platformların hesaplarını yönetiyoruz. Seotech olarak online itibar yönetimi ve sosyal medya hesap yönetimde en gelişmiş araçları kullanıyoruz. Rakiplerinizin analizlerini çıkararak belirli periyotlar için hedef oluşturuyoruz. Sektörünüzde sosyal medyada en etkili olan firma olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online itibar yönetimi hizmetleri de vermekteyiz.

Müşterilerinizin Dilinden Konuşuyoruz

Sosyal medya hesap yönetimlerinde müşterileriniz ile her etkileşimin markanızın üzerinde nasıl bir etki oluşturduğunun farkındayız. Sosyal medyada yapılan yorumlar atılan mesajlar ne kadar olumsuz olursa olsun yapıcı bir dil kullanarak problemlerin çözümü için çalışıyoruz. Yapılan paylaşımlarda her zaman firma yararına değil müşterinin de ilgisini çekecek ve müşterilerinizin yararlanabileceği paylaşımlarda bulunarak takip oranlarını arttırıyoruz. Tam anlamıyla sosyal medyaya hakim olmanızı sağlayan Seotech’den sosyal medya hesap yönetimi hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.