Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Sosyal medyada reklam vermek isteyen işletmeler, kurumlar şahıslar için sosyal medya reklamcılık hizmetleri sunan Seo Tech tüm sosyal medya platformlarında uygun fiyatlar uzun yada kısa vadeli stratejiler ile geri dönüşü yüksek reklamlar yayınlamaktadır.

Reklam oluşturma, reklam verme, analiz çıkartma üçgeni içinde hareket eden Sosyal medya ajansımız hangi sosyal medya platformlarında söz sahibi olmak istiyorsanız o sosyal medya platformunda sizin için reklama çıkmaktadır.

İçerik pazarlamasından online itibar yönetimi, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, e-posta pazarlaması gibi çeşitli alanlarda hizmetler veren SEO Tech sosyal medya reklamlarında firmanızın tüm dijital pazarlama etkinliğini destekleyecek reklamlar yayınlar.

Hedef Kitle Analiz Çalışmaları

Seo Tech Sosyal Medya Reklamcılığında hedef kitle analizi yol haritası çıkarmak için hayati önem taşır. Ulaşmak istediğiniz kitlelere göre sosyal medya platformu içerik ve reklam modellerini belirliyoruz.

Reklam İçeriği Oluşturma

İçerik üretilmesini isteyen firmalar için infografik, video, metin, slogan gibi çeşitli reklam içerikler üretmekteyiz.Aynı zamanda oluşturulan reklam içeriklerini sizlerin denetimi altında yayınlıyoruz.

Tüm Sosyal Medya Platformları

Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp, Linkedin kısacası hangi sosyal medya platformundan sitenize ziyaretçi çekmek ya da markanızın değerini yükseltmek istiyorsanız bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

Düzenli Rapor Gönderimi

Sosyal medya reklamlarıyla ilgili son gelişmeleri, kaç kişiye ulaşıldığını, kaç kişinin geri dönüş sağladığını, etkileşim oranını kısacası reklamların başarı oranlarını düzenli olarak raporlar halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Sosyal Medya Reklamlarının Önemi Nedir?

Vaktimizin büyük bir kısmını sosyal medyada geçiriyoruz. Örneğin bir dakikada 500 bin tweet atıyoruz, Bir dakikada 30 milyon Whatsapp mesajı gönderiyoruz. Bir dakikada 3.3 milyon Facebook gönderisi paylaşıyoruz ya da Instagram’da 67 milyon fotoğraf paylaşıyoruz. Bir dakika içerisinde Youtube’da 500 saatlik video yüklüyoruz.

Dünya üzerinde her gün 3 milyar insan sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanıyor. 3 milyar insan, her yaştan dünyanın her yerinden, her dilden ve hepside farklı ilgi alanlarına sahip. En önemlisi de ulaşılabilir.

Sosyal medya platformları ilgi alanlarınıza, yaşadığınız yere, dile ve onlarca farklı kategoriye göre kullanıcılarının bilgilerini saklar. Gün içinde yapılan milyarlarca bilgi akışını toplama ve kaydetme işlemine “Big Data” diyoruz.

Neden mi diyoruz? Çünkü bugüne kadar yarattığımız tüm verilerden çok daha fazlası son iki yıl içerisinde üretildi. Bu denli büyük veri üretimine ise sosyal medya liderlik etti.

Depolanan verilerin sosyal medya açısından önemi ise reklam vermek isteyen firmaların hedef kitlesine reklam kampanyalarını oluşturabilmektir. Nokta atışıyla hedef kitleye ulaşabilir olmak, tüm verilerinin analiz edilebilmesi ve hızlı geri dönüş sosyal medyayı reklam faaliyetleri içerisinde ön plana çıkarıyor.

Geniş Kitlelere Ulaşım

Sosyal medya reklamları ile eğer yeterinde bütçeniz varsa milyonlarca insana ulaşabilirsiniz. Sosyal medya reklamlarının gücünü bir kısmı kalabalık kitlelerden gelmektedir.

Ölçülebilir Sonuçlar

Sosyal medya reklamları geleneksel medya reklamlarına oranla sonuçları oldukça gözlemlenebilir gerçek verilere dayanmaktadır. Veriler sosyal medyada güveni oluşturur.

Hedef Kitleye Ulaşım

Sosyal medya reklamlarıyla boy ölçüşmek zordur. Çünkü sosyal paylaşım siteleri reklamları tam anlamıyla hedef kitlelere gösterir. Bu sayede ilgili, nitelikli kitleye ulaşırsınız.

Her Bütçeye Uygun

Her platformun kendi ödeme yöntemleri vardır. Tıklama başı gösterim başı etkileşim başı gibi. Bütçeniz kısıtlı olsa bile doğru hamlelerle binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.

Seo Tech Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyada reklam vermek isteyen tüm işletmeler için yürüttüğümüz reklam hizmetlerinde her bütçeye uygun sosyal medya stratejileri geliştirmekteyiz. İster Facebook reklamları ister Linkedin reklamları olsun her zaman yüksek geri dönüş oranlı reklamlar yayınlıyoruz.

Sosyal medyada içerik üretimi veya online itibar yönetimi gibi hizmetler için de bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya reklamı analizlerinin yanı sıra rekabet analizi ve rakip analizleri de gerçekleştiriyoruz. Hedeflenen ziyaretçi saysı ya da marka konumuna göre en verimli çalışmaları yürütüyoruz. İsterseniz bir Instagram, Twitter ya da Youtube fenomeniyle irtibata geçip sponsorlu reklamlar üretmekteyiz.

Reklam Modellerimiz

  • PPC, CPM, CPS yüm ödeme modelleri.
  • Video Reklamları
  • İçerik Paylaşım Reklamları
  • Canlı Yayın Reklamları
  • Banner Reklamlar
  • Fenomenler Aracılığıyla Yapılan Sponsorluk Reklamları
  • Sosyal Medyada E-Mail Reklamları
  • Görüntülü Reklamlar