SEO Uzmanı

SEO Uzmanı Kimdir?

SEO uzmanı SEO çalışmalarının tüm aşamalarında en yetkili kişidir. SEO konusunda kendini geliştirmiş olan SEO uzmanları koordinasyon konusunda önemli oldukça önemlidir.

Çünkü SEO uzmanları tüm analizleri çıkaran, yapılması gerekilen çalışmaları belirleyen, site içi ve site dışı SEO çalışmalarının tümünde nasıl bir yoldan gidilmesi gerektiğini belirleyen aynı zamanda güncel gelişmeleri takip ederek yeni trendleri uygulamaya koyan kısacası söz konusu SEO olduğunda yetkileri elinde bulunduran kişilerdir.

SEO uzmanı olmak sanıldığı kadar kolay değildir. Öncelikle kendinizi bir çok projede kanıtlamanız gerekmektedir. Bir çok anahtar kelimede deneyim sahibi olmalısınız en doğru zamanda en doğru seçimleri yapabilmelisiniz.


SEO Uzmanları Ne Yapar?

Bütçe Takibi ve Yönetimi

Site İçi SEO Stratejileri Oluşturmak

Site Dışı SEO Çalışmalarını Belirlemek

Dijital Pazarlama İle Koordinasyon Sağlamak

Anahtar Kelime Takibi

Organik Link Ağı Oluşturmak

Yeni Gelişmeleri Takip Etmek

Site İçi ve Site Dışı Analizler Sunmak


Seotech SEO Uzmanlığı

 

Seotech dijital pazarlama ve SEO hizmetleri ile kurumsal ve kişisel web sitenizi SEO uyumlu bir duruma getiriyoruz. SEO uzmanlarımızın analizleri ile yapılacak en doğru çalışmaları belirliyor anahtar ve alt kelimelerde arama motorlarında yükselmenizi sağlıyoruz.

İster genel ister yerel SEO çalışmalarında kurumsal web sitenizin geri dönüş oranlarını arttırıyoruz. Bu sayede daha fazla müşteriye ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Site içi ve site dışı SEO çalışmalarında organik trafiği arttıracak çalışmalarımızı yürütürken sonuçların kalıcı olmasını da sağlıyoruz.

Dijital pazarlama uzmanları, içerik editörleri, yazılımcılar, SEO uzmanları ve grafikerlerin bulunduğu geniş kadromuzda SEO çalışmalarında rehberlerimiz olan SEO uzmanlarımızın çıkardığı analizler doğrultusunda hareket ediyoruz.

Yurt dışında eğitimini tamamlamış, SEO konusunda büyük işlere imza atmış, dinamik, gelişime önem veren SEO uzmanlarımızın yaptığı çalışmalar ile sizde web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarabilir daha fazla geri dönüşüm oranına sahip olabilirsiniz.


Seotech Kariyer İmkanları

Seotech SEO hizmetlerinin yanı sıra ülkemizde yapılan SEO girişimlerini de desteklemektedir. Staj ve eğitim programları ile sizde dijital pazarlama ve SEO alanında söz sahibi olabilirsiniz.


Seotech SEO Uzmanlığı Eğitimleri

SEO konusundaki tüm incelikleri aktardığımız eğitimlerle SEO uzmanı olmak ister misiniz? İstanbul merkezli ofisimizde düzenlediğimiz SEO ve dijital pazarlama eğitimleri sayesinde SEO uzmanı olmaya bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

SEO konusunda tüm merak edilenleri, yeni gelişmeleri, en verimli SEO tekniklerini, site içi ve site dışı SEO tekniklerini, SEO uyumlu içerik yazımı, Search Engine Marketing ve dijital pazarlama alanındaki tüm konularda eğitimler vermekteyiz.

Eğitimin yanı sıra staj imkanları ile uygulamalı bir şekilde SEO konusundaki bilgilerinizi pekiştiriyoruz.

Eğitimler