Kurumsal SEO Hizmeti

Arama motorlarında yükselme işlemine seo (arama motoru optimizasyonu) denilmektedir. Arama motoru optimizasyonu ile arama sonuçlarında iyi bir sıralama elde ederek hedef kitleye ulaşım sağlanmaktadır.

Dijital pazarlamanın en etkili kanallarından olan seo hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Arama motoru optimizasyonu hizmeti alarak uzun vadeli ve kalıcı geri dönüşüm oranı yüksek sonuçları elde edebilirsiniz.

Seotech olarak profesyonel seo hizmetleri sağlamaktayız. Deneyimli personellerimiz ve altyapımızla yerel, ulusal ve uluslararası seo hizmetlerini sağlamaktayız.

Teklif Al

Yükselme Garantisi

Çalışmalarımızda yükselme garantisi sunmaktayız.

Kalıcılık

SEO çalışmalarımızda uzun vadeli çözümler sunuyoruz.

Özel Çözümler

Web sitelerinize özel stratejileri üretiyoruz.

Link Oluşturma

Web sitelerinize özel çözümleri üretiyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu Çalışmalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Analiz seo işlemlerinin ilk adımıdır. Analiz işlemlerinde web site analizinin yanı sıra rakip ve sektör analizleri gerçekleştirilir. İçerik, sosyal medya etkileşimi, kullanıcı deneyimi, site içi ve site dışı seo ve diğer dijital pazarlama kanalları ile etkileşim gibi konular analiz ve planlamada yer almaktadır.

Analizler doğrultusunda uzun ve kısa vadeli planlamalar yapılarak raporlanır. Bölümlere ayrılan işler alanında uzman kişilere yönlendirilir.

Site içi seo planlamadan sonra genellikle işlemlerin ilk başladığı yerdir. Bu bölümde içerik, site hızı, html etiketleri, kullanıcı deneyimi, mobil uyumluluk, içerik, altyapı gibi onlarca başlıklar altında işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Site içi seo’da aynı zamanda eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler içerisinde içerik, görsel optimizasyonu, site yönetimi gibi konular bulunmaktadır.

Arama motoru optimizasyonunda en önemli alanlardan olan site dışı seo işlemlerini uzun valideli planlar dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya ve diğer dijital pazarlama kanalları ile birlikte yürüttüğümüz site dışı seo çalışmalarında siteniz için en etkili stratejileri belirliyoruz.

Site dışı seo için çalışacağımız siteleri büyük bir özenle seçmekteyiz.

Bütün seo işlemlerinde sizlerle sürekli irtibatta kalıyoruz. Yapılan işlerin raporlamalarını gerçekleştiriyoruz.

Raporlar doğrultusunda geri dönüşüm oranını yükseltmeye yönelik yeni çalışmaların planlamalarını gerçekleştirmekteyiz.

İşiniz İçin SEO Gerekiyor Mu?

Arama motoru optimizasyonu ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz. İşiniz için SEO’nun doğru bir yatırım seçeneğini olup olmadığını belirlemek için formumuzu kullanabilirsiniz. Hangi dijital pazarlama aracından daha fazla geri dönüş alacağınızı hesaplayabilirsiniz.

Hesaplayın

Çoklu Dilli Uluslararası SEO

İnternet bütün dünya kullanıcılarının bağlandığı devasa bir ağdır. Web sitenizi dünya üzerindeki hedef kitlelerinize ulaştırmak için onların dilinde sunmanız gerekmektedir. Yerelleştirme ve çoklu dilli seo hizmetlerimizle dünya üzerindeki potansiyel müşterilerinize erişebilirsiniz.

Uluslararası SEO

SEO Teklifi Alın

Arama motoru optimizasyonu projeleriniz için bizlerden teklif alabilirsiniz. En kısa süreç içerisinde sizlere projeniz hakkında detaylı geri dönüş sağlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışmalarınızda hangi yazılımları kullanıyorsunuz?

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızda işlemleri otomatikleştiren yazılımlar kullanmamaktayız. Site dışı seo kontrolleri için ahrefs, majestic gibi araçları kullanırken site içi optimizasyonlarda amaca göre crawlerlar kullanmaktayız.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Site dışı seo çalışmalarının ödemeleri aylık olarak yapılmaktadır. İçeriki sunucu, site içi seo analiz ve işlemlerinin gerçekleştirilmesi tek seferlik olarak yapılmaktadır.

Yükselme garantisi veriyormusunuz?

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızın tamamını organik olarak gerçekleştirmekteyiz. Çalışmalarımızın hiç birinde anlık siteyi yükseltecek ve zarar verecek işlemleri gerçekleştirmiyoruz. Uzun vadeli ve kalıcı planlamalar gerçekleştiriyoruz.

Seo çalışmalarımızın tamamında yükselme garantisini sunmaktayız. Google dahil hiç bir firma ilk sıra garantisini sunamaz. “Google Partner” olduğunu belirterek garanti sunmak gerçek dışıdır. Google Partner kavramı adwords içindir.

Teknik alanda destek veriyormusunuz?

Site içi seo analizlerinin gerçekleştirilmesi, web sitesinin yeniden oluşturulması, sunucu yapılandırması gibi bir çok teknik alanda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla teknik destek sağlamaktayız. Ana odak noktamız arama motoru optimizasyonudur.

Sizinle nasıl çalışabiliriz?

Sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede sizlerle iletişime geçeceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular