Kariyer

Dijital pazarlama, yazılım, SEO, içerik editörlüğü gibi alanlara ilgisi bulunan gençleri Seotech deneyimi ile buluşturuyoruz. Site içi site dışı SEO çalışmalarından sosyal medya yönetimine, içerik pazarlamadan güncel SEO tekniklerine kadar tüm alanlarda verdiğimiz eğitim ve seminerler ile kariyerinize yeni bir başlangıç yapmaya hazır olun.

Düzenli olarak verdiğimiz seminerler ile SEO dünyasının en önemli ve deneyimli isimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Seotech olarak kendine güvenen, azimli, SEO ve dijital pazarlama alanlarına meraklı bireyleri staj ve eğitim programlarımıza dahil ederek geleceğin SEO uzmanlarının gelişimine destek oluyoruz. Ülkemizde SEO ve dijital pazarlama alanındaki eğitim açıklarını kapatmayı amaçlıyoruz. CV’nizi bize gönderin hemen değerlendirelim.

Her Konuda Bize Ulaşın

SEO hakkında bilgi birikiminizi arttırmak, güncel gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kariyer Planlarınızı Gözden Geçirin

Staj İmkanı

Seotech olarak SEO ve dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere staj imkanı sağlıyoruz. Stajyerlerimize tüm deneyimlerimizi aktarıyor uygulamalı bir şekilde yeni bilgiler öğrenmelerini sağlıyoruz.

Eğlenceli Çalışma Ortamı

Geleceğe yatırım yapan Seotech eğlenceli çalışma ortamına sizleri davet ediyor. Merkezi konumumuz sayesinde her türlü ulaşım imkanına sahip ofisimizde staj yapmak ve seminerlere katılmak için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimler

SEO konusunda sıfırdan ve ileri seviyeler için verdiğimiz eğitimlere katılarak SEO ve dijital pazarlama konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sizlere yeni bir kariyer imkanı sunan Seotech geleceğe yatırım yapmaktadır.