İşlem Rehberi

Daha önce hiç SEO hizmeti aldınız mı? Almadıysanız kafanızda bir takım sorular mutlaka vardır. Seotech teknik ekibi sorularınızı yanıtlamak için gece gündüz çalışmaktadır. Eğer daha önce SEO hizmeti aldıysanız o zaman Seotech ile tanışmaya hazır olun.

Çünkü ekibimiz en şeffaf çalışmaları yürütmek için düzenli olarak müşterimiz ile irtibat halindedir. Aynı zamanda tüm sorularınıza en kısa sürede cevap verebilecek şekilde çalışıyoruz.

Siteniz için en uygun çalışmayı belirliyoruz. Size daha iyi hizmet verebilmek için sürekli görüşlerinizi alıyoruz. Başarı odaklı çalışmalar ile yükselişinizin her anına tanıklık ediyoruz.

SEOTECH’DE İŞLER NASIL YÜRÜR?

Teklif Aşaması

Bizimle birlikte çalışmak istediğinizde mail, telefon veya site içi formlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Teklif istediğinizde anında harekete geçiyoruz.

Analiz

Web sitenizin tüm içerikleri, kod hataları, backlink çalışmaları, site içi link yapıları kısacası SEO uyumluluğu en gelişmiş yazılımlar ve ekibimizin gayreti ile analiz edilir. Önceden yapılmış yanlış çalışmalar veya sıfırdan yapılması gerekilen çalışmalar rapor edilir. Ardından tüm maliyetler hesaplanarak teklif gönderilir.

Çalışmanın Belirlenmesi

Ne tür çalışmalar yapılması istendiğini belirleyin. Tek seferlik mi yoksa uzun süreli bir anlaşma istediğinizi belirledikten sonra sizin için çalışmaya hazırız.

Ödeme

Belirlenen fiyat üzerine ödeme işlemleri gerçekleştirilir.

SEO Çalışmaları

Ekibimiz kısa sürede belirlediği planlar çerçevesinde sizin için çalışmaya başlayacaktır. Site içi ve site dışı SEO çalışmaları ve dijital pazarlama alanındaki tüm çalışmalar ile geri dönüş oranlarınızı arttırmayı hedefliyoruz.

Raporlama

Müşterilerimizle sürekli irtibat halinde kalıyoruz. Düzenli olarak raporlar sunuyoruz. Ortaklarımızın istekleri doğrultusunda yeni çalışma planları belirliyoruz. Detaylı analizler ile çalışmaların ne derecede verimli olduğunu ortaya döküyoruz.