Instagram Reklam Hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde 700 Milyon kullanıcı barajını geçtiği açıklanan Instagram en popüler fotoğraf paylaşım platformlarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Instagram, ülkemizde de en önemli ilk üç sosyal medya platformlarından biridir. Oldukça popüler olan bu uygulamada kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.

Facebook’un satın alması ile beraber, reklam çeşitleri de gelişti. Küçük-büyük tüm firmalar Instagram’ın popülaritesinden yararlanmak için düzenli olarak Instagram’da reklam satın almaktadır. Instagram’da sponsorlu reklam vermek istiyorsanız Seotech Instagram Ajansı firmanız için en uygun stratejiler ile uygun fiyatlı reklamlar yayınlamanızı sağlamaktadır. Instagram reklam stratejileri ve reklam vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Instagram’a Nasıl Reklam Verilir?

Instagram’da sponsorlu reklam vermek için bir Instagram hesabınızın olması gerekmez. Facebook hesaplarınız üzerinden de reklam verebilirsiniz. Fakat kurumsal bir hesap kurup işletmeniz hakkında paylaşımlar yapılan bu hesaptan reklam vermek her zaman daha mantıklıdır.

Intagram reklamları vermeden önce Facebook’da hesabınızda power editöre giriş yapmanız gerekmektedir. Vereceğiniz reklamları power editörden ayarlayacaksınız. Reklam seti oluşturup ödeme, gösterim, hedef kitle ve görsel ayarları yapmanız gerekmektedir.

Instagram’da sponsorlu reklam verirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli aşamalardan biri görsel ayarlamalarıdır. Görsel ya da videoyu uygun boyutlarda ayarlamalı, kullanıcılara hitap eden görseller seçilmelidir. Seotech grafikerleri ürününüz veya işletmeniz için kaliteli içerikler ile reklama çıkmanızı sağlar. Özellikle e-ticaret ile ilgili reklamlarda grafiklere daha fazla önem vermeniz gerekir.

FOTOĞRAF REKLAMLARI

Tek bir fotoğraf ile Instagram'da reklama çıkabilirsiniz. Reklamlar kullanıcıların ilgi alanlarına ve yaşadıkları yere göre ana sayfalarına (timeline) düşecektir.

Video Reklamları

Instagram'da video reklamları en fazla 60 saniyelik olması kaydıyla yayınlanır. Kaliteli videolar ile sitenize veya hesaplarınıza ziyaretçi çekebilirsiniz.

Hikaye Reklamları

Instagram Stories'de gösterilecek olan videolu veya fotoğraflı reklamlar sayesinde milyonlarca kişiye ulaşmanız markanızı tanıtabilirsiniz.

Çoklu Fotoğraf Reklamları

Instagram timelineda çoklu fotoğraf reklamları ile fotoğraflardan hikaye oluşturup yayınlayabilirsiniz.

Seotech Instagram Reklam Ajansı ile Reklamlardan Tam Verim Alın

Tüm dijital pazarlama faaliyetleri içinde Instagram reklamları önemli bir yer tutar. Tıklanma sayısı yüksek reklamlar hazırlatmak ve yayınlamak için sosyal medya uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Dijital pazarlamada sponsorlu reklamların karşılık bulabilmesi ve yüksek oranlı yatırım getirisi (ROI) alınabilmesi için SEO dahil tüm sosyal ağlarda yapılan reklam çalışmalarının birbirlerini desteklemeleri gerekmektedir. Seotech, Instagram reklamlarını denetlerken hazırladığı raporlar ile geleceğe yönelik stratejileri de belirler.

Seotech Instagram Reklam Ajansı Hizmetleri

  • Hedef Kitle Analizi
  • İşletmenize Özel Reklam Stratejileri
  • Görsel Reklam Üretimi
  • Video Reklam Üretimi
  • Hikaye Reklam Üretimi
  • Reklam Yayınlama
  • Bağlantılı Reklam Üretimi
  • Instagram Reklam Analizi

Instagram Reklamları İle Sitenize Ziyaretçi Çekin

Instagram reklamları e-ticaret sitelerine önemli oranda müşteri çeker. E-ticaret siteniz için yayınladığımız reklamlar ile ziyaretçi akışı sağlamak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

instagram-hesaplari-vector-cizim

Yüksek Takipçili Hesaplardan Uygun Fiyatlı Reklamlar Alın

Instagram’da reklam almanın en popüler yollarından biri ise fenomen hesaplardan reklam almaktır. Sosyal medya ekibimiz tarafından belirlenen yüksek takipçili hesaplardan uygun fiyatlar ile reklam alabilirsiniz. Sektörünüzle alakalı hesaplardan hedef kitlenize ulaşarak sitenize ziyaretçi çekebilir, ürün satabilir, işletmenizin popülaritesini arttırabilirsiniz. 

Instagram’da reklam fiyatları sponsorlu anlaşmalar arasında ve hesaplar arasında değişmektedir. Seotech bütçenize en uygun olan reklam şeklini ve Instagram hesabını belirleyerek reklam içeriği oluşturur. Instagram reklamlarının yanı sıra Facebook, Twitter, Youtube, Snapchat, Whatsapp, Periscope gibi tüm sosyal medya hesaplarınız için reklam çalışmaları yürütüyoruz.