Hizmetler

Seotech olarak İstanbul  merkezli ofisimizde kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için dünyanın her yerinde dijital pazarlama ve SEO çalışmaları yürütüyoruz. Site içi ve site dışı SEO hizmetlerimiz ile arama motorlarında sağlıklı bir şekilde yükselmenizi sağlıyoruz.

Web siteniz için çıkardığımız analizler sayesinde yapılması gerekilen işlemleri belirliyor ve raporlar sunuyoruz. Hedef kitlenize en uygun nitelikli içerikleri oluşturarak kullanıcı deneyimini yüksekseltiyoruz. Kod ve sayfa hatalarını tarıyor web sitenizi tüm bileşenleri ile birlikte kusursuz bir yapıya ulaştırıyoruz.

E-ticaret SEO, haber sitesi SEO gibi tüm web siteleri için özel yaklaşımlar ile en doğru stratejileri belirliyoruz.  Site dışı SEO çalışmalarımızda organik link ağı kuruyoruz. Bu sayede başarılı sonuçların aynı zamanda kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Seotech olarak SEO hizmetlerinin yanı sıra dijital pazarlama ve SEO alanında danışmanlık hizmetleri ve eğitici seminerler de düzenlemekteyiz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital ortamda yapılan tüm pazarlama faaliyetlerine dijital pazarlama denmektedir. Arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, email pazarlaması, sosyal medya reklamları yönetimi ve online itibar yönetimi dijital pazarlama dahilindedir.

Seotech dijital pazarlama uzmanları, müşterilerinin rekabet içerisinde oldukları sektörlerin en çok hangi dijital pazarlama modeline uygun olduğunu saptar ve tüm dijital faaliyetlere geniş perspektiften bakarak eksiklikler belirlenir.

Ardından satışı ve itibarı arttırıcı dijital pazarlama çalışmalarını hayata geçirir. Dijital pazarlama hizmetlerinde müşterilerimiz ile sürekli irtibat halinde oluyoruz. Düzenli analizler göndererek çalışmaların nasıl devam ettiğini raporluyoruz.

Dijital Pazarlama

SEO Hizmetleri

Anahtar ve alt kelimelerde yükselmenizi sağlayan arama motoru optimizasyonu çalışmaları site trafiğini doğal yollardan arttırmayı sağlar. Uzun vadeli çalışmalar ile sonuç elde edilmesine rağmen kazanılan sıralar uzun süre kalıcıdır.

Optimizasyon çalışmalarında anahtar kelime, backlink, rakip, site içi gibi çeşitli onlarca gelişmiş analiz aracı ile çalışmaktayız. Aynı zamanda hizmet alanlarınıza göre SEO çalışmaları yürütmekteyiz.

Arama motorlarının sürekli gelişen algoritmalarını takip ederek güncel gelişmelere göre yeni stratejiler belirliyoruz. Bu sayede sitenizi her zaman arama motorlarının istediği kalitede tutuyoruz.

SEO

Kurumsal ve bireysel seo hizmetlerini sunmaktayız.

Kurumsal SEO

İçerik Oluşturma

Seo uyumlu kullanıcı dostu özgün içerikler üretiyoruz.

İçerik Üretimi

Lokal SEO

Bölgesel aramalarda üst sıralarda yer almak istiyorsanız bize ulaşın.

Yerel SEO

Multilingual SEO

Sitenizi yerelleştirerek uluslararası pazarlara açılın.

Uluslararası SEO

Eticaret SEO

Geri dönüşüm oranı yüksek seo stratejileri geliştiriyoruz.

Eticaret SEO

Organik Link Ağı

Web siteleriniz için tamamen organik link ağı oluşturuyoruz.

Site Dışı SEO

SEO Analizleri

Gelişmiş araçlar ile en doğru site içi vesite dışı SEO analizleri.

Hava Durumu

SEO Eğitimleri

Bireysel ve kurumsal SEO ücretsiz eğitimlerimizle kendinizi geliştirin.

SEO Eğitimleri

Arama Motoru Reklamları (SEM)

Arama motorlarında yükselmenin bir diğer yolu olan arama motoru reklamları ile kısa sürede satışlarınızı katlamanızı sağlıyoruz. Google, Yandex, Bing gibi en çok kullanılan arama motorlarının kendilerine özel reklam modellerinde yatırım getirisini yüksek olan çalışmalar yürütüyoruz.

Google Adwords reklamları Yandex mail reklamları gibi faaliyet alanınıza en uygun reklam modellerini belirliyor anahtar kelime ve rekabet analizleri sunuyoruz. Aynı zamanda satın alınan reklamların geri dönüşümünü raporlar halinde sunuyoruz.

Arama motoru reklamları satın almak, reklam stratejileri konusunda danışmanlık hizmetleri almak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları

Google Adwords reklamlarıyla kısa sürede yükselin.

Google Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex haritalar, mail gibi tüm modellerde reklamlar sunuyoruz.

Yandex Reklamları

Bing Reklamları

Uygun fiyatlı Bing reklamları ile geniş kitlelere hitap edin.

Bing Reklamları

SEM

Adwords hesaplarınızı ekip üyelerimize güvenle teslim edebilirsiniz.

SEM

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyanın gelişmiş reklam modellerinde, yatırım getirisi yüksek reklam stratejileri için çalışmalar yürütüyoruz. Sitenizin yapısına uygun ve hedef kitlenizin en çok kullandığı sosyal medya platformlarında reklam planlaması yapıyoruz.

Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Snapchat gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan reklamlar sayesinde sitenize sosyal medyadan ziyaretçi çekmenizi ve satış arttırmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medya reklam hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızı, sosyal medya uzmanlarına devrederek düzenli paylaşım yapılmasını ve gelen yorumlara mesajlara anında cevap verilmesini sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı güncel tutmak için düzenli paylaşımlarda bulunuyoruz. Bu paylaşımlar ile sosyal medyadan sitenize ziyaretçi akışı sağlıyoruz. Öte yandan size sosyal medyadan ulaşmak isteyen müşterilerinizin yorumlarını mesajlarını anında cevaplandırıyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi çalışmalarında amaçlarımız marka konumlandırmayı sağlamak, online itibar yönetimine destek vermek ve sosyal medya varlığını güçlendirmektir.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Firmanızın kurumsal itibarına zarar verebilecek tüm yorumların, paylaşımların takibini yapmak isterseniz, Seotech online itibar yönetimi ekibi bireysel ve  kurumsal kimliğinizi korumak için tüm sosyal medya ve internette markanızın takibini gerçekleştirmektedir.

Firmanız, hizmetleriniz veya kişisel markanız hakkında yapılan olumlu olumsuz tüm yorumların takibini gelişmiş sosyal medya takip araçlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Periyodik raporlar sunarak markanızın dijital ortamda nasıl göründüğünü gözlemleyebilirsiniz.

Online itibar yönetiminde hakarete varan yorumlar için anlık kayıtlar tutarak dava açabilmenizi de sağlıyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Önceliğimiz Memnuniyet

Seotech müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir. Müşteri ilişkileri departmanımız düzenli olarak müşterilerimizle irtibat halindedir. İş planlamalarımızı yaptıktan sonra planlı süreçleri müşterilere aktararak takip edilmesini sağlamaktayız. Yaptığımız işlerin raporlaması ve bu raporların açıklanmasına teknik personellerimiz yardımcı olmaktadır. Müşterilerimize yeni çıkan teknolojiler ve departmanlarıyla uyumlu çalışabilmek için ücretsiz kurumsal eğitim programları sunmaktayız.