SEOTECH HAKKINDA

SEOTECH BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş olarak SEO ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalar yürütüyoruz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin uzun ya da kısa vadeli planlamalar ile belirlediği hedeflere ulaşmasını sağlıyoruz.

İstanbul’un merkezli ofisimizde müşterilerimizi ağırlıyor, dijital pazarlama ve SEO alanında seminerler düzenleyerek deneyimlerimizi gelecek nesillere aktarıyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında dijital pazarlama alanında eğitim almış, deneyim sahibi, genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile dijital pazarlama ve SEO çalışmaları yürütüyoruz. Seotech yapılanması olarak yeni gelişmeleri takip ederek düzenli olarak sunduğumuz raporlar doğrultusunda ortaklarımıza başarı garantisi veriyoruz.

Kalıcı Sonuçlar

SEO ve dijital pazarlamanın tüm bileşenlerini sağlıklı bir şekilde uyguluyoruz. Sitenizi üst sıralara taşırken kalıcı sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.

Yükselme Garantisi

SEO çalışmalarımızda yükselme garantisi veriyoruz, anahtar ve alt kelimelerde yükselmenizi sağlıyoruz.

İçeriğe Uygun Çalışmalar

En uygun çalışmaları belirliyoruz. Örneğin E-ticaret siteleri için E-ticaret SEO çalışmaları yürütüyoruz.

Raporlama

Yaptığımız çalışmaları ve etkilierini düzenli olarak müşterilerimize iletiyoruz. SEO’da iletişimin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

neden-seotech4

Neden Seotech?

Dijital pazarlama ve SEO konusunda deneyimli ekibimiz sadece arama motorlarında yükselmeniz için çalışmaz. Kurumsal firmalar ve e-ticaret siteleri için geri dönüş oranlarını da büyük oranda arttırmayı hedefler.

Bu açıdan başarı odaklı çalışmalar ile üst sıralara gelirken daha fazla müşteri kazanmanız sağlanır. Aynı zamanda yenilikçi fikirler, kullanıcı deneyimini arttıran içerikler ve sosyal medya takibi ile marka değerini de yükseltiyoruz.

Veri analizleri ve yaptığımız çalışmaları düzenli olarak raporluyoruz. SEO ve SEM gibi alanlarda müşterilerimizi sürekli bilgilendiriyoruz.

Dünyaya açılmak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak isteyen kuruluşlar için yükselme planları oluşturuyoruz. SEO’nun gücü ile en ulaşılamaz görülen hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alanında uzman ekibimiz SEO ve dijital pazarlama söz konusu olduğunda gece gündüz size en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.