Dijital Pazarlama Ajansı

İnternet kullanıcı sayısının artması ve kullanım alanının yaygınlaşması ile beraber firmalar, yeni müşteriler bulmak, marka konumlandırmak için dijital pazarlama modellerine yönelmektedir.  

Dijital pazarlamayı etkin kullanmak için pazarlama bütçenizin yüksek olmasına gerek yoktur. Oldukça farklı modeller ile yaratılan stratejiler ile firmanızın online potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  

Seotech Dijital Pazarlama Ajansı sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, SEO, arama motoru pazarlaması, e-posta pazarlaması, online itibar yönetimi, içerik pazarlaması gibi hizmetler ile ulaşmak istediğiniz kitlelere yönelik dijital pazarlama stratejileri geliştirdikten sonra harekete geçer.

Dijital pazarlama, SEO , sosyal medya, içerik pazarlaması uzmanlarından oluşan ekibimizden dijital pazarlamanın her modeline yönelik hizmetler satın alabilirsiniz.

Marka Konumlandırma

Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile markanızın bilinirliğini artırırken potansiyel müşterileriniz gözünden de markanızın değerini yükseltebilirsiniz.

Yatırım Getirisi Arttırma

Sosyal medya yönetimi, arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu çalışmaları yatırımların getiri oranını arttırmak için en geçerli yöntemlerdir.

Yüksek Ziyaretçi Oranları

Kurumsal siteniz için site dışı ve site dışı SEO çalışmalarıyla yükselirken sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları sayesinde sitenizin ziyaretçi sayısını katlıyoruz.

Hedef Kitlenize Yakın Olun

Online itibar yönetimi, hesap yönetimleri, içerik pazarlaması ve tüm dijital pazarlama çalışmalarında marka müşteri yakınlaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Seotech Dijital Pazarlama ajansı sosyal medya reklam hizmetleri sunarak hedef kitlenizin yaygın olarak kullandığı sosyal medya platformlarındaki etkinliğinizi arttırır. Sosyal medyanın artan potansiyelinden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sosyal medya platformlarında sunduğumuz hizmetler bütçenize göre düzenlenir. Kısa ya da uzun vadeli planlamalar ile markanızın her zaman göz önünde olması sağlanır. Aynı zamanda hedeflediğiniz kitleye ulaşıldığından her zaman getiri oranları yüksek olur.  

Tıklama başı ücretlendirme, gösterim başı ücretlendirme gibi tüm ödeme sistemlerine göre hareket ediyoruz. Sponsorlu reklamların yanı sıra tüm sosyal medya platformlarında Influencer marketing çalışmaları da yürütmekteyiz. Sosyal medya reklamı satın almak ya da danışmanlık bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklam Ajansı Hizmetleri

Arama Motoru Pazarlaması Hizmetleri

Arama motorlarından sitenize ziyaretçi çekmek isterseniz ziyaretçi yapınıza ve sektöre uygun olarak aram motorlarından reklam hizmetleri sunmaktayız. Google, Yandex, Bing, Yahoo gibi yaygın olarak kullanılan arama motorlarında uygun fiyatlar ile reklam alabilirsiniz.

Tıklama başı ücretlendirme sistemlerine uygun olarak Google AdWords’ün tüm reklam modellerinde kurumsal siteniz için reklama çıkabilirsiniz. Aynı zamanda tüm arama motoru reklam çalışmalarında detaylı analizler sunarak müşterilerimize yapılan çalışmaları raporluyoruz.

Arama motorları reklam çalışmalarında deneyimli ekibimizden stratejik danışmanlık ve reklam hizmetleri almak için bize ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu sitenizin, site içi ve site dışı SEO çalışmalarıyla arama motorlarında üst sıralara çıkarılmasına denmektedir. Seotech SEO uzmanları sitenizin tüm eksikliklerini gelişmiş analiz araçlarıyla analiz eder yapılması gerekilen çalışmaları belirler.  

İçerik üretiminden pazarlama ve optimizasyon çalışmalarına kadar tüm işlemlerde anahtar ve alt kelimelerde yükselmeniz hedeflenir. Böylelikle arama motorlarında üst sıralarda yer alırken daha fazla potansiyel müşterinin siteye çekilmesi sağlanır.

Güncel SEO tekniklerini uygularken kısa dönem veya uzun vadeli stratejiler ile çalışmaktayız. Sitenizin içeriğine uygun link yapıları kuruyor ziyaretçi trafiğini arttırıyoruz. Kalıcı sonuçlara ulaşmak için organik ziyaretçi hedefliyoruz.

online-itibar

Online İtibar Yönetimi

Kişisel ya da kurumsal markanızın dijital ortamda nasıl göründüğünü kimlerin hakkınızda neler söylediğini kısacası tüm sosyal medya ve dijital ortamda etkinliğinizin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Seotech online itibar yönetimi kapsamın markanızın tüm internetteki yetkinliğini araştırıp detaylı raporlar sunar. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarınızı yöneterek müşterilerini ile sıkı bağlar kurmanızı sağlar. Dijital pazarlama hizmetlerinde her zaman sadık müşterilere ulaşmanız için çalışıyoruz.

Sosyal medyada hakkınızda yazılan kötü veya hakarete varacak yorumların takibini sağlıyoruz. Olumsuz içeriklerin kaldırılmasını sağlıyor ve markanızın değerini koruyoruz.

Dijital Pazarlama Neler Vadediyor?

Dijital pazarlama hizmetleri sayesinde markanızın internetteki etkinliği arttırılır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda kurumsal web sitenize ziyaretçi akışı sağlanır.

Ziyaretçi akışı sağlamak dijital pazarlamanın amaçlarından sadece biridir. Çünkü ziyaretçilerin müşteri olarak geri dönmesi de gerekmektedir. Bu yüzden içerik pazarlaması yöntemleri uygulanarak ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesi sağlanmaktadır. Bu yüzden kullanıcı dostu içerikler oluşturmak önemlidir.

Dijital pazarlama hizmetleri oldukça geniş kapsamlıdır. İşletmeniz hizmetleriniz hakkında yapılan basit bir yorum bile dijital pazarlamaya dahildir. Aynı zamanda markanızın ulaşılabilir olması da sağlanır.

Dijital pazarlamanın artan kapasitesi işinizi büyütmenin yanı sıra yurt dışına açılmanızı da sağlamaktadır. Uluslararası çoklu dilli SEO hizmetleri ile yurt dışından ulaşılabilir olabilirsiniz.

Kısaca özetleyecek olursak Dijital pazarlama, tüm dünyada marka bilinirliği sağlamak, yatırım getirisini arttırmak, daha fazla müşteri kazanmak, firma müşteri arasındaki bağı güçlendirmek açısından doğrudan katkı sağlamaktadır.